Језеро не смије да стане!

21.12.2023.

Језеро не смије да стане!

Данас је начелник општине Језеро, Снежана Ружичић, након значајног добијеног вишемјесечног судског спора са Електропривредом ХЕ Босна , који је од великог значаја за општину Језеро уз чак 35% повећања буџета за 2024.годину а који ће се планирати и утрошити за инфраструктурно-развојне пројекте- капитална улагања, наставила са даљим другим развојним пројектима за становништво општине.

Данас је путем зоом састанка договорен још један значајан пројекат за најмлађе становнике општине и општину Језеро, набавка савремене ИТ опреме. Пројект је одобрен на молбу начелника Језера а исти је усвојила скупштина братског града Сусамија из Јапана у износу од 7 милиона јена (око 85.000КМ).

Ово су само неки од великих успјеха локалне власти општине Језеро која улаже велики напор за напредак ове некад заборављене мале општине.