Jezero ne smije da stane!

21.12.2023.

Jezero ne smije da stane!

Danas je načelnik opštine Jezero, Snežana Ružičić, nakon značajnog dobijenog višemjesečnog sudskog spora sa Elektroprivredom HE Bosna , koji je od velikog značaja za opštinu Jezero uz čak 35% povećanja budžeta za 2024.godinu a koji će se planirati i utrošiti za infrastrukturno-razvojne projekte- kapitalna ulaganja, nastavila sa daljim drugim razvojnim projektima za stanovništvo opštine.

Danas je putem zoom sastanka dogovoren još jedan značajan projekat za najmlađe stanovnike opštine i opštinu Jezero, nabavka savremene IT opreme. Projekt je odobren na molbu načelnika Jezera a isti je usvojila skupština bratskog grada Susamija iz Japana u iznosu od 7 miliona jena (oko 85.000KM).

Ovo su samo neki od velikih uspjeha lokalne vlasti opštine Jezero koja ulaže veliki napor za napredak ove nekad zaboravljene male opštine.