7. sjednica Skupštine Vatrogasnog društva

20.07.2018.

Dana 19. jula 2018. godine u zgradi opštine Jezero održana je sjednica Skupštine Vatrogasnog društva Jezero.

Na 7. sjednici Skupštine Vatrogasnog društva Jezero usvojene su dvije odluke :

1. Odluka o nabavci vatrogasnog vozila.
  2. Odluka o isključenju tri člana Skupštine Vatrogasnog društva

Odluka o nabavci vatrogasnog vozila je jednoglasno usvojena uz radost da će se VD Jezero početi upotpunjavati i opremom. Razlog donošenja Odluke o isključenju tri člana Skupštine Vatrogasnog društva Jezero, na žalost svih članova, bili su smrt dva člana i odseljenje jednog člana sa područja opštine Jezero.

Pod tekućim pitanjima su članovi Skupštine obavješteni da je Upravni odbor VD Jezero primio 4 nova člana, koji su podnijeli zahtjev za članstvo, a koji imaju položen vatrogasni ispit. Novi članovi Vatrogasnog društva Jezero su: Sajma Ćosić, Aleksandar Skopljak, Pajo Martić i Janko Aleksić.