17. sjednica Skupštine opštine Jezero

29.03.2023.

Dana, 29.3.2023. godine je održana 17. sjednica Skupštine opštine Jezero, sa sljedećim dnevnim redom:

1.Razmatranje i usvajanje prijedloga Zaključka o usvajanju zapisnika sa 16. sjednice  SO Jezero,

2. Razmatranje i usvajanje prijedloga Odluke o izmjeni Statuta opštine Jezero (funkcioneri da budu volonteri)

3. Uvrštanje u Dnevni red Zaključka načelnika kojim se skidaju sa dnevnog reda  tačke predlagača PDP Milana Kutanjca (u prilogu informacija načelnika za predloženi dnevni red na kolegijumu)

4. Razmatranje i usvajanje Godišnjeg plana o utrošku sredstava od šumske rente na području opštine Jezero za 2023. godinu.

5. Razmatranje i usvajanje Izvještaja Komisije za izbor i imenovanje opštine Jezero

6. Tekuća pitanja

Sve tačke dnevnog reda su usvojene.
Dostavljene su i ostavke predsjednika SO i potpredsjednika koje će se razmatrati na sljedećoj sjednici SO Jezero.