"ПРОМОТИВНО-ТУРИСТИЧКИ ДАНИ ЈЕЗЕРА" 30.07.2017.

26.07.2017.

Општина Језеро по први пут организује манифестацију "Промотивно-туристички дани Језера 2017."

Циљ манифестације је промоција природних и туристичких капацитета наше ријеке Пливе, језера Ђол и околних планина.

Манифестација ће се одржати 30.07.2017. године са почетком од 9:00 часова испред зграде општине Језеро (ул. 21. новембра бб), завршетак у 17:00 часова.

Промотивним програмом смо предвидјели ПЛАНИНАРЕЊЕ, РИБАРЕЊЕ, као и адреналинске спортове на води и под водом (рафтинг и роњење), а све по Вашем личном избору уз нашу "ТРПЕЗУ ЉУБАВИ".

Позивамо Вас да својим присуством увеличате нашу манифестацију у којој је предвиђено снимање промотивно-туристичког филма о Језеру одакле ћете понијети незабораван осјећај.