11.10.2024.

UGOVOR O DODJELI SREDSTAVA ZA FINANSIRANjE PROGRAMSKIH AKTIVNOSTI

Dana 10.10.2024.godine zaključen je Ugovor između Opštine Jezero i Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite Vlade Republike Srpske, ministrom Alenom Šeranićem.
Ovim Ugovorom Ministarstvo zdravlja i socijalne zaštite dodjeljuje sredstva opštini Jezero za realizaciju programskih aktivnosti "Program podrške sistemu socijalne zaštite Republike Srpske za 2024.godinu", za koje je Vlada Republike Srpske utvrdila da je od javnog interesa za Republiku Srpsku.
Sredstva se dodjeljuju za sufinansiranje projekta/programa "Poboljšanja kvaliteta postojećih usluga iz oblasti socijalne zaštite i humanitarne djelatnosti" i to za nabavku vozila u iznosu od 30.000,00KM (trideset hiljada konvertabilnih maraka).