15.10.2024.

POTPISAN UGOVOR IZMEĐU OPŠTINE JEZERO I REPUBLIČKOG SEKRETARIJATA ZA RASELjENA LICA I MIGRACIJE

Dana 15.10.2024.godine načelnik opštine Jezero, Snežana Ružičić potpisala je Ugovor sa direktorom Republičkog sekretarijata za raseljena lica i migracije, Davorom Čordaš o sufinansiranju projekta prema opštini Jezero u iznosu od 20.000,00KM.

Sredstva iz ovog projekta će biti obezbijeđena u okviru redovnog Programa rada Sekretarijata koji se finansira iz budžeta Republike Srpske, namijenjen u svrhu sanacije lokalnih puteva na području opštine Jezero kao i pomoći za raseljeno i povratničko stanovništvo.
Glavni cilj ovakvih projekata je da se obezbijede normalni uslovi života u svakom naselju u kojem živi pomenuta kategorija stanovništva.